Слайсер Hurakan HKN-HM300DL
Виробник: Hurakan Китай
Слайсер Hurakan HKN-HM300DL
Варто звернути увагу:
Промисловий слайсер для нарізки сирів, м'яса та інших продуктів. Ніж: 300 мм. Товщина нарізки: 0,2-16 мм. Вбудований заточувальний пристрій. Потужність: 370 Вт. Клас: скибка професійна
Ід товару: 21364 Код товару: Hurakan HKN-HM300DL
Хочу знижку!
Опис
Слайсер Hurakan HKN-HM300DL
Слайсер Hurakan HKN-HM300DL
Вентилювання двигуна: ні.
Вбудований заточувальний пристрій.
Матеріал ножа: нержавіюча сталь.
Матеріал: анодований алюміній.
Товщина нарізки: 0,2-16 мм.
Діаметр ножа: 300 мм.
Напруга: 220 Ст.
Потужність: 0,37 кВт.
Розмір: 635х518х500 мм.
Вага: 28 кг.
Модель: Hurakan HKN-HM300DL
Ломтерізка Hurakan HKN-HM300DL
особливості:
Матеріал: анодований алюміній.
Загартований дисковий ніж із нержавіючої сталі поміщений у захисний кожух.
Максимальна тривалість робочого циклу: 10 хв.
Виробник професійного слайсера Hurakan надає гарантію 12 місяців на модель HKN-HM300DL.
Характеристики
Артикул Hurakan HKN-HM300DL
Напруга, В 220
Потужність, кВт 0.37
Діаметр ножа, мм 300
Матеріал ножа ніж нержавіюча сталь
Заточуючий пристрій із вбудованим заточувальним пристроєм
Товщина нарізки, мм. 0-16
Особливості недоступно
Комплектація недоступно
Вага, кг 28
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.