Слайсер Hurakan HKN-HM250
Виробник: Hurakan Китай
Слайсер Hurakan HKN-HM250
Варто звернути увагу:
Промисловий слайсер для нарізки сирів, м'яса та інших продуктів. Ніж: 250 мм. Товщина нарізки: 0,2-15 мм. Вентилювання двигуна: ні. Вбудований заточноє пристрій. Потужність: 150 Вт. Клас: ломтерезка професійна
Ід товару: 8932 Код товару: Hurakan HKN-HM250
Хочу знижку!
Опис
Слайсер Hurakan HKN-HM250
Слайсер Hurakan HKN-HM250
Вентилювання двигуна: ні.
Вбудований заточноє пристрій.
Матеріал ножа: нержавіюча сталь.
Матеріал корпусу: анодований алюміній.
Товщина нарізки: 0,2-15 мм.
Діаметр ножа: 250 мм.
Напруга: 220 В.
Потужність: 0,15 кВт.
Розмір: 470х400х370 мм.
Вага: 16,6 кг.
Модель: Hurakan HKN-HM250
Ломтерезка Hurakan HKN-HM250
особливості:
Корпус слайсера модель HKN-HM250 виконаний з анодованого алюмінію.
Максимальна тривалість робочого циклу: 10 хв.
Виробник професійного слайсера компанія Hurakan надає гарантію 12 місяців на модель HKN-HM250
Додаткові матеріали
Характеристики
Артикул Hurakan HKN-HM250
Напруга, В 220
Потужність, кВт 0.15
Матеріал ножа ніж нержавіюча сталь
Заточуючий пристрій із вбудованим заточувальним пристроєм
Особливості недоступно
Комплектація недоступно
Вага, кг 16.6
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.