Слайсер Hurakan HKN-HM220
Виробник: Hurakan Китай
Слайсер Hurakan HKN-HM220
Варто звернути увагу:
Промисловий слайсер для нарізки сирів, м'яса та інших продуктів. Ніж: 220 мм. Товщина нарізки: 0,2 – 12 мм. Вбудований заточувальний пристрій. Потужність: 120 Вт. Клас: скибка професійна
Ід товару: 21266 Код товару: Hurakan HKN-HM220
Хочу знижку!
Опис
Слайсер Hurakan HKN-HM220
Ломтерізка Hurakan HKN-HM220
Товщина нарізки: 0,2 – 12 мм.
Діаметр ножа: 220 мм.
Напруга: 220 Ст.
Потужність: 0,12 кВт.
Розмір: 420x380x340 мм.
Вага: 13 кг.
Модель: Hurakan HKN-HM220
Слайсер HKN-HM220 Hurakan
особливості:
Максимальна тривалість робочого циклу: 10 хв.
Тип керування: напівавтоматичний
Матеріал: алюміній.
Матеріал ножа: нержавіюча сталь.
Виробник професійного слайсера Hurakan надає гарантію 12 міс. модель HKN-HM220
Додаткові матеріали
Характеристики
Артикул Hurakan HKN-HM220
Країна виробник Китай
Гарантія 12 місяців
Потужність, кВт 0.12
Розмір продукту, що нарізається, мм недоступно
Матеріал ножа ніж нержавіюча сталь
Заточуючий пристрій із вбудованим заточувальним пристроєм
Особливості недоступно
Комплектація недоступно
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.