Слайсер Hurakan HKN-GSP320D AUTO
Виробник: Hurakan Китай
Варто звернути увагу:
Промисловий слайсер для нарізки сирів, м'яса та інших продуктів. Ніж: 320 мм. Товщина нарізки: 0,2-16 мм. Вбудований заточувальний пристрій. Потужність: 600 Вт. Клас: скибка професійна
Ід товару: 21365 Код товару: Hurakan HKN-GSP320D AUTO
Хочу знижку!
Опис
Вентилювання двигуна: ні.
Вбудований заточувальний пристрій.
Матеріал ножа: нержавіюча сталь.
Матеріал: анодований алюміній.
Товщина нарізки: 0,2-16 мм.
Діаметр ножа: 320 мм.
Напруга: 220 Ст.
Потужність: 0,6 кВт.
Розмір: 661х572х660 мм.
Вага: 60 кг.
особливості:
Матеріал: анодований алюміній.
Загартований дисковий ніж із нержавіючої сталі поміщений у захисний кожух.
Максимальна тривалість робочого циклу: 10 хв.
Виробник професійного слайсера Hurakan надає гарантію 12 місяців на модель HKN-GSP320D AUTO
Характеристики
Країна виробник Китай
Гарантія 12 місяців
Напруга, В 220
Потужність, кВт 0.6
Діаметр ножа, мм 320
Матеріал ножа ніж нержавіюча сталь
Заточуючий пристрій із вбудованим заточувальним пристроєм
Товщина нарізки, мм. 0-16
Особливості недоступно
Комплектація недоступно
Вага, кг 60
Відгуки
Залишіть відгук про цей товар першими
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.