Слайсер Frosty HBS-220JS
Виробник: Frosty Китай
Слайсер Frosty HBS-220JS
Варто звернути увагу:
Промисловий слайсер для нарізки сирів, м'яса та інших продуктів. Ніж: 220 мм. Товщина нарізки: 0,2-12 мм.Встроенное заточний пристрій. Потужність 120 Вт. Клас: ломтерезка професійна
Ід товару: 10890 Код товару: Frosty HBS-220JS
Хочу знижку!
Опис
Огляд Слайсер Frosty HBS-220JS
Слайсер Frosty HBS-220JS
Слайсер Frosty HBS-220JS
Вентилювання двигуна: є.
Вбудований заточувальний пристрій.
Матеріал ножа: нержавіюча сталь.
Матеріал: анодований алюміній.
Товщина нарізки: 0,2-12 мм.
Діаметр ножа: 220 мм.
Напруга: 220 Ст.
Потужність: 0,12 кВт.
Розмір: 400х360х330 мм.
Вага, кг.
Модель: Frosty HBS-220JS
Ломтерізка Frosty HBS-220JS
особливості:
Максимальна тривалість робочого циклу: 10 хв.
Виробник професійного слайсера Frosty надає гарантію 12 місяців на модель HBS-220JS.
Характеристики
Артикул Frosty HBS-220JS
Країна виробник Китай
Гарантія 12 місяців
Потужність, кВт 0.12
Розмір продукту, що нарізається, мм недоступно
Матеріал ножа ніж нержавіюча сталь
Заточуючий пристрій із вбудованим заточувальним пристроєм
Особливості недоступно
Комплектація недоступно
Вага, кг недоступно
Відгуки
Залишіть відгук про цей товар першими
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.