Шафа шокової заморозки GoodFood GF-BCF60-HC
Виробник: GoodFood Китай
Варто звернути увагу:
Шафа шокового охолодження та заморожування місткістю GN 1/1 або 400x600х40 мм. рівнів: 14. Потужність: 0,98 кВт.
Ід товару: 23964 Код товару: GoodFood GF-BCF60-HC
Хочу знижку!
Опис
Шафа шокової заморозки GoodFood GF-BCF40-HC
Об'єм: 430 л.
Внутрішні розміри: 660х410х1000 мм.
Кількість рівнів: 14 шт.
Розмір деко: GN 1/1 або 600x400 мм.
Відстань між рівнями: 60 мм.
Продуктивність циклу заморожування +70 - -18 °C: 38 кг.
Час заморожування: 240 хв.
Продуктивність циклу охолодження +70 – +3 C: 60 кг.
Час охолодження: 90 хв.
Термощуп: 1
Охолодження: динамічний.
Розморожування: автоматичне.
Компресор: Cubigel.
Термостат: Dixel XB570L.
Холодоагент: R290
Напруга: 220 Ст.
Потужність: 0,98 кВт.
Габаритні розміри: 800 х 800 х 1750 мм.
Вага: 185 кг.
Розмір упаковки: 860x860x1800 мм.
Вага із упаковкою: 200 кг.
Товар на палеті.
Модель: GoodFood GF-BCF40-HC
Гарантія 24 місяці.
Області застосування:
  • ресторанах та кафе з високим завантаженням;
  • пекарнях та кондитерських виробництвах;
  • м'ясних та рибних цехах;
  • їдальнях, фаст-фудах та кейтеринг-службах;
  • супермаркетах та промислових кухнях.
Міцний корпус та ергономіка:
Примусове охолодження:
Швидке досягнення кінцевої температури:
Інтелектуальне управління:
  • термощуп;
  • інструкція з експлуатації;
  • гарантійний талон.
Характеристики
Артикул GoodFood GF-BCF60-HC
Країна виробник Китай
Гарантія 12 місяців
Напруга, В 220
Потужність, кВт 0.98
Кількість рівнів 14
Продуктивність охолодження 60
Продуктивність заморожування 38
Особливості недоступно
Комплектація недоступно
Розміри (д/ш/в), мм. 800x800x1750
Вага, кг 185
Відгуки
Залишіть відгук про цей товар першими
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.