Огляд Шафа холодильна Turbo Air FRS-1000R
Кількість та тип дверей: 2 розсувні, скляна
Розташування агрегату: нижнє
Кліматичний клас: Т5 (+43С)
Температурний режим: 0 – +8С
Температура довкілля: до 43С
Холодоагент: R 134А
Тип розморожування: автоматичний
Управління: аналогове
Замок: ні
Корисний об'єм: 951 л.
Кількість полиць: 8
Навантаження на полицю: 40 кг.
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
Напруга: 220 Ст.
Потужність: 8,8 кВт/24 год.
Габарити: 1055х745х2018 мм.
Вага: 190 кг.
Модель: Turbo Air FRS-1000R
Виробник: Turbo Air, Південна Корея
особливості:
Регульовані полиці виготовлені з товстого сталевого дроту з вініловим покриттям.
Теплоізоляція завтовшки 60 мм.
Виробник барної холодильної шафи компанія Turbo Air надає гарантію 12 міс. модель FRS-1000R
- Характеристики
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.