Шафа холодильна TATRA TRC1400TNS
Виробник: TATRA Туреччина
Варто звернути увагу:
Ід товару: 16846 Код товару: TATRA TRC1400TNS
Хочу знижку!
Опис
Характеристики:
Загальний об'єм: 1400 л.
Корисний об'єм: 1250 л.
Температурний діапазон: -2 - +8 C
Кількість і тип дверей: 2 орні, глухі.
Кількість полиць: 6
Навантаження на полицю: 40 кг.
Внутрішнє підсвічування: ні.
Замок: ні.
Охолодження: динамічний.
Холодоагент: R290A
Товщина ізоляції: 70 мм.
Спосіб відтавання: природ. теплопритоками
Потужність: 400 Вт.
Габаритний розмір: 1400х850х2060 мм.
Вага: 175 кг
Розмір упаковки: 1490х900х2200 мм.
Вага із упаковкою: 190 кг.
Модель: TATRA TRC1400TNS
Гарантія 12 місяців.
Технічні особливості:
Корпус виконаний із нержавіючої сталі AISI 430.
Кліматичний клас: 5
Температура довкілля до +43 С
Верхнє розташування агрегату.
  • полиці-решітки - 6 шт.;
  • інструкція з експлуатації;
  • гарантійний талон.
Додаткові матеріали
Характеристики
Артикул TATRA TRC1400TNS
Країна виробник Туреччина
Гарантія 12 місяців
Вид Холодильний
Тип дверей з глухими дверима
Тип скла недоступно
Кількість дверей з двома дверима
Виконання корпусу нержавіюча сталь
Охолодження з динамічним охолодженням
Температурний режим -1 ...+8 С
Температурный диапазон среднетемпературные
Температурний режим, C -2…+8
Розморожування з автоматичною відтайкою
Встановлення недоступно
Підсвічування недоступно
Особливості недоступно
Комплектація недоступно
Напруга, В 220
Потужність, кВт 0.4
Вага, кг 175
Відгуки
Залишіть відгук про цей товар першими
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.