Шафа холодильна GoodFood GF-SNACK800TNS-HC
Виробник: GoodFood Китай
Варто звернути увагу:
Ід товару: 23920 Код товару: GoodFood GF-SNACK800TNS-HC
Хочу знижку!
Опис
Робочі температури: до -2 - +8 °C
Об'єм: 990 л.
Кількість дверей: 2 шт.
Кількість полиць: 3 шт.
Тип дверей: глуха
Охолодження: динамічний
Розморожування: автоматичне.
Допустиме навантаження на полицю: 40 кг.
Замок: є
Клас енергоспоживання: D
Кліматичний клас: 4
Розташування агрегату: верхнє
Холодоагент: R290
Потужність: 0,38 кВт.
Габаритні розміри: 1340х710х2010 мм.
Вага: 105 кг.
Розміри упаковки: 1370х740х2060 мм.
Вага із упаковкою: 125 кг.
Товар на палеті.
Гарантія 24 місяці.
Конструкція та матеріали:
  • корпус та внутрішня камера з нержавіючої сталі;
  • збільшений корисний об'єм за компактної глибини;
  • двері з надійним ущільнювачем;
  • товщина теплоізоляції 60 мм. забезпечує стабільність температури в камері та енергоефективність;
  • зручна ергономічна прихована ручка для частого відкриття;
  • опори-колеса для зручного транспортування.
Система охолодження та температурний режим:
Шафа оснащена системою динамічного охолодження, що забезпечує:
  • рівномірний розподіл холодного повітря;
  • стабільну температуру у всьому об'ємі камери;
  • швидке відновлення холоду після відкриття дверей.
Функціональні особливості:
  • надійний холодильний агрегат;
  • електронний контроль температури;
  • система динамічного охолодження;
  • адаптація під інтенсивне завантаження;
  • енергоефективна робота.
  • гратчасті полиці 6 шт.;
  • інструкція з експлуатації;
  • гарантійний талон.
Характеристики
Країна виробник Китай
Гарантія 24 місяці
Вид недоступно
Тип дверей з глухими дверима
Тип скла недоступно
Кількість дверей з двома дверима
Виконання корпусу нержавіюча сталь
Охолодження з динамічним охолодженням
Температурний режим -1 ...+8 С
Температурный диапазон универсальные
Температурний режим, C -2 - +8
Розморожування з автоматичною відтайкою
Встановлення недоступно
Кількість полиць 6 полиць
Підсвічування недоступно
Об'єм, л. 990
Напруга, В 220
Потужність, кВт 0.38
Вага, кг 105
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.