Шафа холодильна GoodFood BC160BW2LEDCOL чорно-біла
Виробник: GoodFood Китай
Варто звернути увагу:
Ід товару: 22184 Код товару: GoodFood BC160BW2LEDCOL черно-белый
Шафа холодильна МХМ Капрі 0,5МВ
Хочу знижку!
Опис
Загальний об'єм: 135 л.
Температурний діапазон: +2 - +8 C
Кількість і тип дверей: 1 скляна скляна.
Кількість полиць: 4
Навантаження на полицю: 40 кг.
Холодоагент: R600a
Напруга: 220 Ст.
Потужність: 160 Вт.
Габаритний розміри: 390х465х1775 мм.
Вага: 43 кг
Розміри із упаковкою: 530х450х1840 мм.
Вага з упаковкою: 47 кг
Товар на палеті.
особливості:
Верхній лайт-бокс.
Замок.
Внутрішнє підсвічування: LED, двостороннє, збоку, багатобарвне
Подвійне скло дверей.
Розморожування: автоматичне
Охолодження: динамічний.
Цифрова панель керування
Внутрішнє оздоблення: білий пластик
Колір корпусу: чорний
Матеріал корпусу: забарвлена сталь.
Комплектація:
4 гратчасті полиці;
Інструкція з експлуатації;
гарантійний талон.
Характеристики
Країна виробник Китай
Гарантія 12 місяців
Вид Холодильний
Тип дверей зі скляними розпашними дверцятами
Тип скла недоступно
Кількість дверей з одними дверима
Виконання корпусу пофарбована сталь
Охолодження з динамічним охолодженням
Температурний режим +2 ...+8 С
Температурный диапазон среднетемпературные
Температурний режим, C +2…+8
Розморожування з автоматичною відтайкою
Встановлення недоступно
Підсвічування з підсвічуванням
Об'єм, л. 135
Особливості недоступно
Комплектація недоступно
Напруга, В 220
Потужність, кВт 0.16
Вага, кг 43
Відгуки
Залишіть відгук про цей товар першими
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.