Саладетта GoodFood GF-SH3000-800-HC
Виробник: GoodFood Китай
Варто звернути увагу:
Холодильний стіл саладетта на 417 л., 3-х дверний. Габарити: 2020x830х1085 мм. Робоча температура: +2 – +8 С. Потужність: 320 Вт.
Ід товару: 23961 Код товару: GoodFood GF-SH3000-800-HC
Хочу знижку!
Опис
Об'єм: 417 л.
Температурний режим: +2 - +8
Кількість дверей: 3 шт.
Сумісний із гастроємностями: GN1/3
Полиці сумісні з GN1/1.
Розташування агрегату: бічне.
Охолодження: статичне з обдуванням.
Розморожування: ручне.
Холодоагент: R290
Клас енергоспоживання:
Кліматичний клас: 4
Матеріал стільниці: нержавіюча сталь.
Матеріал усередині: нержавіюча сталь.
Напруга: 220 Ст.
Потужність: 0,32 кВт.
Габаритний розмір: 2020х830х1085 мм.
Вага: 165 кг.
Розмір із упаковкою: 2055х860х1160 мм.
Вага із упаковкою: 180 кг.
Товар на палеті
Гарантія 24 місяці.
Де використовується:
  • ресторанів та кафе;
  • піцерій та фаст-фуду;
  • барів та закусочних;
  • їдалень та кейтерингу;
  • професійних кухонь HoReCa.
КОНСТРУКЦІЯ ТА МАТЕРІАЛИ:
Корпус:
  • Панелі та зварні шви: виконані з мінімальними зазорами для запобігання скупченню бруду.
Охолоджувана надбудова та робоча зона:
Охолодження з обдуванням:
  • Рівномірний розподіл: виключає температурні перепади та утворення «теплих зон».
  • Компресор: професійний, герметичний, енергоефективний розрахований на безперервний цикл роботи.
Професійні переваги:
  • Стабільна температура навіть за високої прохідності кухні.
  • Підвищена довговічність - нержавіюча сталь та якісні компоненти.
  • Оптимізований потік холодного повітря без перегріву.
  • Ергономічне компонування - зручність для персоналу, мінімізація рухів.
  • 1 гратчасті полиці в кожній секції;
  • металева кришка;
  • інструкція з експлуатації;
  • гарантійний талон.
Гастроємності у комплект постачання не входять.
Характеристики
Країна виробник Китай
Гарантія 24 місяці
Наявність салат-бару із саладеттою надбудовою
Наявність борту без борту
Розташування агрегату з бічним розташуванням
Розмір полиць cтандарт GN
Матеріал стільниці стільниця з нержавіючої сталі
Ширина (глибина), мм завширшки 800 мм.
Кількість дверей 3-х дверні
Тип дверей та наявність ящиків недоступно
Об'єм, л. 417
Особливості недоступно
Комплектація недоступно
Розміри (д/ш/в), мм. 2020x830х1085
Напруга, В 220
Потужність, кВт 0.32
Вага, кг 165
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.