Пила для обробки м'яса Hurakan HKN-SE1650M2
Виробник: Hurakan Китай
Варто звернути увагу:
Стрічкова пилка для м'яса, кісток. Довжина полотна пилки: 1650 мм. Напруга: 220 В. Потужність: 0,85 кВт.
Ід товару: 23750 Код товару: Hurakan HKN-SE1650M2
Хочу знижку!
Опис
Довжина полотна пилки: 1650 мм.
Діаметр шківа: 210 мм.
Товщина розрізу: 4 – 180 мм.
Розмір поверхні: 465х365 мм.
Напруга: 220 Ст.
Потужність: 0,85 кВт.
Габарити: 480х480х925 мм.
Вага: 39 кг.
Розміри упаковки: 525х525х1020 мм.
Вага із упаковкою: 46 кг.
Модель: Hurakan HKN-SE1650M2
Гарантія 1 рік
Модель HKN-SE1650M2 з товщиною розрізу від 4 до 180 мм., площа робочої поверхні 465x365 мм.
Особливості:
Швидкість різального полотна: 15 м/сек.
Матеріал робочої поверхні: нержавіюча сталь.
Матеріал: анодований алюміній.
пила для м'яса;
інструкція з експлуатації;
гарантійний талон.
Характеристики
Артикул Hurakan HKN-SE1650M2
Країна виробник Китай
Гарантія 12 місяців
Напруга, В 220 В
Потужність, кВт 0.85
Розмір пропилу (товщ. х висота), мм недоступно
Особливості недоступно
Комплектація недоступно
Вага, кг 39
Відгуки
Залишіть відгук про цей товар першими
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.