Пила для обробки м'яса Hurakan HKN-SE1260
Виробник: Hurakan Китай
Варто звернути увагу:
Стрічкова пилка для м'яса, кісток. Довжина полотна пилки: 1260 мм. Напруга: 220 В. Потужність: 0,75 кВт.
Ід товару: 23751 Код товару: Hurakan HKN-SE1260
Хочу знижку!
Опис
Довжина полотна пилки: 1260 мм.
Діаметр шківа: 150 мм.
Товщина розрізу: 4 – 200 мм.
Розмір поверхні: 470х330 мм.
Напруга: 220 Ст.
Потужність: 0,75 кВт.
Габарити: 430х470х734 мм.
Вага: 32 кг.
Модель: Hurakan HKN-SE1260
Гарантія 1 рік
Модель HKN-SE1260 з товщиною розрізу від 4 до 200 мм., площа робочої поверхні 470x330 мм.
Особливості:
Швидкість різального полотна: 11 м/сек.
Матеріал робочої поверхні: нержавіюча сталь.
Матеріал корпусу: сталь із порошковим покриттям.
пила для м'яса;
інструкція з експлуатації;
гарантійний талон.
Характеристики
Артикул Hurakan HKN-SE1260
Країна виробник Китай
Гарантія 12 місяців
Напруга, В 220 В
Потужність, кВт 0.75
Розмір пропилу (товщ. х висота), мм недоступно
Особливості недоступно
Комплектація недоступно
Вага, кг 32
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.