Огляд Пила для обробки м'яса GoodFood SE1650AL
Розмір робочої поверхні: 465х365 мм.
Товщина різу: 4-180 мм.
Висота нарізки: 200 мм.
Довжина полотна пилки: 1650 мм.
Швидкість полотна: 15 м/с.
Потужність: 1,1 кВт.
Напруга: 220 Ст.
Габарити: 445x465x900 мм.
Вага: 40 кг
Габарити в упакуванні: 670x590x980 мм.
Вага брутто: 45 кг.
Модель: GoodFood SE1650AL
Виробник: GoodFood (ГудФуд, Китай)
особливості:
Матеріал робочої поверхні: нержавіюча сталь
Корпус: полірований алюміній
- Характеристики
Артикул GoodFood SE1650AL Країна виробник Китай Гарантія 12 місяців Виробник GoodFood Напруга, В 220 В Потужність, кВт 1.1 Довжина полотна пили, мм 1650 Розмір пропилу (товщ. х висота), мм недоступно Особливості недоступно Комплектація недоступно Розміри (д/ш/в), мм. 445x465x900 Вага, кг 40 - Відгуки
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.