Пила для оброблення м'яса Berg ZCK1650A
Виробник: Berg Китай
Варто звернути увагу:
Настільна гастрономічна стрічкова пила для м'яса. Висота пропилу: 210 мм. Довжина полотна пилки: 1650 мм. Напруга: 220 В. Потужність: 0,75 кВт.
Ід товару: 10195 Код товару: Berg ZCK1650A
Хочу знижку!
Опис
Пила для м'яса Berg ZCK1650A
Товщина різу: 4-180 мм.
Висота нарізки: 210 мм.
Довжина полотна пилки: 1650 мм.
Потужність: 0,75 кВт.
Напруга: 220 Ст.
Габарити: 530x515x955 мм.
Вага: 36 кг.
Модель: Berg ZCK1650A
особливості:
Матеріал робочої поверхні: нержавіюча сталь
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
Характеристики
Артикул Berg ZCK1650A
Країна виробник Китай
Гарантія 12 місяців
Виробник Berg
Напруга, В 220 В
Потужність, кВт 0.75
Розмір пропилу (товщ. х висота), мм недоступно
Особливості недоступно
Комплектація недоступно
Вага, кг 36
Відгуки
Залишіть відгук про цей товар першими
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.