Пила для обробки м'яса Airhot HSL-1650A
Виробник: Airhot Китай
Варто звернути увагу:
Гастрономічна пила для м'яса. Розмір пропила (товщ. Х висота): 220х360 мм. Довжина полотна пилки: 1650 мм. Напруга: 220 В. Потужність: 0,75 кВт.
Ід товару: 17458 Код товару: Airhot HSL-1650A
Хочу знижку!
Опис
Розмір робочої поверхні: 400х436 мм.
Потужність: 0,75 кВт.
Напруга: 220 Ст.
Габарити: 465х598х876 мм.
Вага: 44 кг
Модель: Airhot HSL-1650A
Виробник: Airhot, Китай
особливості:
Матеріал: анодований алюміній.
Матеріал робочої поверхні: нержавіюча сталь
Комплектація:
Полотно для пилки 1 шт.
Додаткові матеріали
Характеристики
Артикул Airhot HSL-1650A
Країна виробник Китай
Гарантія 12 місяців
Напруга, В 220 В
Потужність, кВт 0.75
Особливості недоступно
Комплектація недоступно
Вага, кг 44
Відгуки
Залишіть відгук про цей товар першими
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.