Огляд Машина тісторозкачувальна Vektor TS-QSJ-520E
Характеристики:
Установка: настільна.
Товщина тесту: 0,5 - 38 мм.
Ширина валу: 520 мм.
Діаметр валу: 87 мм.
Розмір стрічки: 500х1080 мм.
Розмір стрічки в обводі: 500х2000 мм.
Довжина стрічки (крил): 1000 мм.
Напруга: 220 В.
Потужність: 0,75 кВт.
Розміри в робочому стані: 2290x600x1060 мм.
Розміри у зібраному стані: 1010x800x1730 мм.
Вага: 190 кг.
Вага з упаковкою: 230 кг.
Модель: AH-ZJ1D
Виробник: Vektor (Вектор, Китай).
Гарантія 12 місяців.
Конструктивні особливості:
Можливість працювати з будь-яким видом тесту.
Розготування тіста у двох напрямках.
Товщина тіста регулюється поворотом важеля без необхідності його додаткової фіксації.
Зміна товщини розкочування безпосередньо під час роботи обладнання без його зупинки.
Система змотування/розмотування тіста на спеціальну качалку.
Система безпеки для запобігання травмуванню оператора.
Висувні лотки для запобігання падінню тіста.
Підйомні столи для економії простору, коли машина не використовується
Аварійний вимикач.
Матеріали:
Валков: нержавіюча сталь.
Корпуса: нержавіюча/забарвлена сталь.
тісторозкачувальна машина;
інструкція з експлуатації;
гарантійний талон.
- Характеристики
Артикул Vektor TS-QSJ-520E Країна виробник Китай Гарантія 12 місяців Виробник Vektor Тип (привід) конвеєрні Зазор між валками понад 20 мм. Розташування валків вали паралельно Призначення для галушек, для крутого тіста, для листкового тіста, для піци, для пасти, для пельменів, для просфор, для равіолі, для хінкалі, для чебуреків Довжина валків, мм 520 Розведення валків 1 - 38 Швидкість стрічки, м/хв недоступно Особливості недоступно Комплектація недоступно Напруга, В 220 В Потужність, кВт 0.75 Розміри (д/ш/в), мм. 2290x600x1060 Вага, кг 190 - Відгуки
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.