Машина посудомийна Empero EMP.500-SDF
Виробник: Empero Туреччина
Варто звернути увагу:
Професійна посудомийна машина фронтального типу. Максимальна висота: 320 мм. Продуктивність: до 40 касет/год. Потужність: 5,6 кВт.
Ід товару: 16527 Код товару: Empero EMP.500-SDF
Хочу знижку!
Опис
Максимальна висота: 320 мм.
Витрата води на цикл: 2,5 л.
Продуктивність: 30 - 40 касет/год.
Напруга: 220 Ст.
Потужність: 5,6 кВт.
Розміри: 590x700x820 мм.
Розміри із упаковкою: 750х690х980 мм.
Вага: 67 кг.
Вага брутто: 77 кг.
Модель: Empero EMP.500-SDF
Виробник: Empero, Туреччина
особливості:
Повністю автоматична робота при температурі 55 °C
Дисплей: цифровий, сенсорний
Кольоровий дисплей 2,4 дюйми, з підсвічуванням.
Потужність миючого насоса: 0,55 кВт.
Потужність нагрівника бойлера: 5 кВт.
Магнітний вимикач безпеки.
Насос: Olympia, Італія
Матеріал виготовлення: нержавіюча сталь.
Комплектація:
касета для тарілок;
касета для склянок;
касета для столових приладів;
дозатор миючого засобу;
дозатор, що ополіскує засоби;
дренажний насос;
Інструкція з експлуатації;
гарантійний талон.
Перший запуск посудомийної машини:
Виробник посудомийної машини компанія Empero надає гарантію 12 місяців. модель EMP.500-SDF
Характеристики
Артикул Empero EMP.500-SDF
Країна виробник Туреччина
Гарантія 12 місяців
Діаметр тарілок, мм 300 - 350 мм.
Розмір касети, мм. кассети 500х500 мм.
Комплектація з дозатором миючого засобу, з дозатором ополіскувального засобу
Напруга, В 220 В
Потужність, кВт 5.6
Продуктивність до 40 касет / год
Особливості недоступно
Комплектація недоступно
Вага, кг 67
Відгуки
Залишіть відгук про цей товар першими
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.