Мармит електричний GGM Gastro CDH11100E
Виробник: GGM Gastro Німеччина
Варто звернути увагу:
Чафіндіш марміт. Потужність: 900 Вт. Габарити: 580x347x289 мм.
Ід товару: 12974 Код товару: GGM Gastro CDH11100E
Хочу знижку!
Опис
Підігрів: електричний.
Напруга: 220 В.
Потужність: 900 Вт.
Габарити: 580x347x289 мм.
Вага: 5,8 кг.
Модель: GGM Gastro CDH11100E
Чафіндіш GGM Gastro CDH11100E
особливості:
Глибина ємності: 100 мм.
Термостат.
Матеріал корпусу: сталь.
Комплектація:
Кришка.
Виробник електричного марміту компанія GGM Gastro надає гарантію 12 міс. на модель CDH11100E
Додаткові матеріали
Характеристики
Артикул GGM Gastro CDH11100E
Країна виробник Німеччина
Гарантія 12 місяців
Виробник GGM Gastro
Тип нагріву електричний
Особливості мармітів недоступно
Об'єм, л. 13.5
Особливості недоступно
Комплектація недоступно
Напруга, В 220
Потужність, кВт 0.9
Вага, кг 5.8
Відгуки
Залишіть відгук про цей товар першими
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.