Льодогенератор Frosty FR-M220FF
Виробник: Frosty Китай
Варто звернути увагу:
Ід товару: 23658 Код товару: Льдогенератор Frosty FR-M220FF
Хочу знижку!
Опис
Тип льоду: кубик плитка
Продуктивність: 220 кг. льоду на добу.
Продуктивність за цикл: 182 кубики
Вага льоду: 12 гр.
Розмір льоду: 22х22х22 мм.
Регулювання циклу виробництва льоду: 5 – 10 хв.
Місткість бункера: 90 кг.
Холодоагент: R290
Напруга: 220 В
Потужність: 900 Вт.
Габаритні розміри: 585х680х1260 мм.
Вага: кг.
Модель: Frosty FR-M220FF
Особливості:
Підключення до центрального водопроводу.
Злив безпосередньо в каналізацію.
Тип охолодження компресора: повітряний.
Цифровий екран.
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
Комплектація:
фільтр очищення води;
інструкція з експлуатації;
гарантійний талон.
Опції:
водопом'якшувач;
фільтр-система для очищення та пом'якшення води.
Характеристики
Країна виробник Китай
Гарантія 12 місяців
Потужність, кВт 0.9
Продуктивність кг/добу понад 200
Підключення до водопроводу із підключенням до водопроводу
Форма льоду кубикового льоду
Матеріал корпуса нержавіюча сталь
Автоматичне підтримання рівня льоду в бункері недоступно
Тип охолодження з повітряним охолодженням
Місткість бункера понад 50 кг.
Витрата води л./год. недоступно
Особливості недоступно
Комплектація недоступно
Вага, кг недоступно
Відгуки
Залишіть відгук про цей товар першими
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.