Конвеєрний індукційний зварювач Hualian LGYF-2000AX-I
Виробник: Hualian Китай
Варто звернути увагу:
Індукційний конвеєрний зварювач ПЕТ банок. Діаметр запаювання: 20-130 мм. Висота пляшки: 40 – 300 мм. Потужність: 2000 Вт.
Ід товару: 24435 Код товару: Hualian LGYF-2000AX-I
Хочу знижку!
Індукційний запайщик Hualian DGYF-S500C
Купити Хочу знижку!
Опис
Характеристики:
Тип встановлення: настільний.
Тип нагрівання: індукційний.
Діаметр запаювання: 20 - 130 мм.
Висота пляшки: 40 - 300 мм.
Швидкість конвеєра: 2 - 12 м/хв.
Навантаження на конвеєр: до 20 кг.
Матеріал корпусу: пофарбована сталь.
Напруга: 220 В.
Потужність: 2 кВт.
Габарити: 1150х600х400 мм.
Вага: 40 кг.
Модель: LGYF-2000AX-I
Виробник: Hualian Machinery (Хуалянь Машинері, Китай)
Гарантія 12 місяців.
Висока продуктивність та стабільна робота.
Підходить для різних типів тари.
Регульована потужність.
Швидкість конвеєра та швидкість запаювання регулюються.
Простота експлуатації.
Надійна герметизація.
  • інструмент;
  • інструкція з експлуатації;
  • гарантійний талон.
Характеристики
Артикул Hualian LGYF-2000AX-I
Країна виробник Китай
Гарантія 12 місяців
Виробник Hualian
Тип нагріву індукційні
Потужність, кВт 2
Особливості недоступно
Вага, кг 40
Відгуки
Залишіть відгук про цей товар першими
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.