Огляд Гриль саламандра CustomHeat SBE1000E
Зон нагріву: 2
Термостат: 0...+400 С
Потужність: 9 кВт.
Габарити: 1000х420х400 мм.
Вага: 120 кг.
Вага брутто: 145 кг.
Модель: CustomHeat SBE1000E
Гриль Salamander CustomHeat SBE1000E
особливості:
Розмір грат: 660х500 мм.
Кількість рівнів приготування: 3
Кількість рівнів потужності: 4
Матеріал виготовлення: гарячекатана сталь та нержавіюча сталь AISI 430
Матеріал грат: нержавіюча сталь AISI 304
Піддон для рідини
Ніжки регульовані по висоті.
Виробник грилю компанія CustomHeat надає гарантію 12 місяців. модель SBE1000E
- Характеристики
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.