Гастроємність із поліпропілену GN1/6 200 GastroPlast GNPP-16200
Виробник: GastroPlast Туреччина
Варто звернути увагу:
Гастроємність із прозорого поліпропілену GN1/6 200. Розмір: 176х162 мм. Висота: 200 мм. Об'єм: 3,4 л.
Ід товару: 17912 Код товару: GN1/6 200 GastroPlast GNPP-16200
Хочу знижку!
Опис
Гастроємність із прозорого поліпропілену GastroPlast GN1/6 200
Матеріал: прозорий поліпропілен.
Стійкість до температури: від - 40 до 70°С
Розмір: 176х162 мм.
Висота: 200 мм.
Об'єм: 3,4 л.
Кришка у комплект не входить.
Характеристики
Країна виробник Туреччина
Гарантія 12 місяців
Перфорація недоступно
Колір прозорі
Розмір гастроємності GN 1/6 176x162
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.