Огляд Гастроємність із чорного полікарбонату GN1/9 150 GastroPlast GNP-19150BL
Гастроємність із чорного полікарбонату GastroPlast GN1/9 150
Матеріал: чорний полікарбонат (РС)
Стійкість до температури: від - 40 до 99°С
Розмір: 176х108 мм.
Висота: 150 мм.
Об'єм: 1,4 л.
Виробник: Hendi (Хенді, Нідерланди)
Можна мити в посудомийній машині.
Можливе використання у мікрохвильових печах
Кришка у комплект не входить.
- Характеристики
Артикул GN1/9 150 GastroPlast GNP-19150BL Країна виробник Туреччина Гарантія 12 місяців Виробник GastroPlast Глибина гастроємності, мм. 150 мм. Перфорація недоступно Колір чорного кольору Розмір гастроємності GN 1/9 176x108 Вага, кг 0.64 - Відгуки
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.