Дозатор ваговий гранул Hualian NPF-2T-1000
Виробник: Hualian Китай
Варто звернути увагу:
Ід товару: 21361 Код товару: Hualian NPF-2T-1000
Хочу знижку!
Опис
Об'єм накопичувального бункера: 45 л.
Межі дозування: 10 – 1000 гр.
Дискретність відліку та ціна перевірочного поділу: 1 гр.
Похибка дозування +/- 0,3 гр.
Продуктивність: до 20 доз/хв.
Напруга: 220 Ст.
Потужність: 200 Вт.
Габарити: 400x680x1300 мм.
Вага: 37 кг.
Модель: Hualian NPF-2T-1000
Автоматичний ваговий дозатор NPF-2T-1000 з подвійним ковшем та двома лінійними віброживильниками.
особливості:
Контролер з точним та повністю автоматичним зважуванням
Лічильник ваги та кількості зафасованих доз.
Підлогова педаль.
Характеристики
Артикул Hualian NPF-2T-1000
Країна виробник Китай
Гарантія 12 місяців
Встановлення настільні
Тип дозатора вагові
Тип автоматичні
Максимальне дозування, гр. 10 гр.
Максимальне дозування, гр. 1000 гр.
Для продуктів для сипучих продуктів
Напруга, В 220 В
Потужність, кВт 0.2
Особливості недоступно
Комплектація недоступно
Вага, кг 37
Відгуки
Залишіть відгук про цей товар першими
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.