Огляд Дозатор здвоєний пневматичний Vektor G2WG-100-1000 (100-1000 мл.)
Дозатор для в'язких та пастоподібних продуктів Hualian G2WG-100-1000 (100 - 1000 мл.)
Підходить для:
Крем, шампунь, олія, зубна паста, лосьйон, вершки, напої.
Характеристики:
Для продукції: рідини середньої в'язкості.
Тип встановлення: настільний
Управління: напівавтоматичне
Об'єм накопичувального бункера: 30 л.
Кількість форсунок: 2
Діаметр вихідного отвору сопла: 7 мм.
Тиск повітря: 0.5 - 0.6 мПа
Діапазон дозування: 100 - 1000 мл.
Похибка дози (допустима): до 1%
Напруга: 220 В.
Потужність: 40 Вт.
Габарити: 960х390х340 мм.
Вага: 63 кг.
Модель: G2WG-100-1000
Виробник: Vektor (Вектор, Китай).
Гарантія 12 місяців.
Поршневий дозатор для рідких продуктів Vektor G2WG-100-1000
Технічні особливості:
Працює як в автоматичному режимі, так і від педалі.
Корпус та всі деталі виконані з нержавіючої сталі.
Обсяг дози плавно регулюється.
Для роботи обладнання потрібний повітряний компресор (в комплект поставки не входить).
- педаль;
- набір силіконових ущільнювачів;
- набір ключів;
- інструкція з експлуатації;
- гарантійний талон.
- Характеристики
Артикул Vektor G2WG-100-1000 Країна виробник Китай Гарантія 12 місяців Виробник Vektor Встановлення настільні Тип дозатора поршневі Тип напівавтоматичні Максимальне дозування, гр. 100 гр. Максимальне дозування, гр. 1000 гр. Для продуктів для в'язких та рідких продуктів Напруга, В 220 В Потужність, кВт 0.04 Особливості недоступно Комплектація недоступно Розміри (д/ш/в), мм. 960х390х340 Вага, кг 63 - Відгуки
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.