Дозатор поршневий Hualian PPF-1000T
Виробник: Hualian Китай
Варто звернути увагу:
Настільний поршневий дозатор для рідких і рідких продуктів. Бункер: 30 л. Дозування: 100 - 1000 гр.
Ід товару: 10543 Код товару: Hualian PPF-1000T
Хочу знижку!
Опис
Для продукції: вузький, густий, рідкої.
Тип установки: настільний
Обсяг накопичувального бункера: 30 л.
Дозування: 100 - 1000 гр.
Діаметр вихідного отвору сопла: 7 мм.
Похибка дози (допустима): до 1%
Напруга: 220 В.
Потужність: 20 Вт.
Габарити: 1010х250х780 мм.
Вага: 32 кг.
Модель: Hualian PPF-1000T
особливості:
Дозатор фасувальний PPF-1000T працює як в автоматичному режимі, так і від педалі.
Корпус і всі деталі виконані з нержавіючої сталі.
Для роботи обладнання потрібно повітряний компресор (в комплект поставки не входить).
Додаткові матеріали
Характеристики
Артикул Hualian PPF-1000T
Країна виробник Китай
Гарантія 12 місяців
Виробник Hualian
Встановлення настільні
Тип дозатора поршневі
Тип автоматичні
Максимальне дозування, гр. 100 гр.
Для продуктів для в'язких та рідких продуктів
Напруга, В 220 В
Потужність, кВт 0.02
Особливості недоступно
Комплектація недоступно
Вага, кг 32
Відгуки
Залишіть відгук про цей товар першими
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.