Огляд Дозатор поршневий Hualian LPF-1000T
Для продукції: рідкої, нев'язкої
Тип установки: настільний
Дозування: 100 - 1000 гр.
Діаметр вихідного отвору сопла: 7 мм.
Тиск повітря: 0.4-0.6 мПа
Похибка дози (допустима): до 1%
Напруга: 220 В.
Потужність: 20 Вт.
Габарити: 990х250х650 мм.
Вага: 25 кг.
Модель: Hualian LPF-1000T
особливості:
Дозатор фасувальний LPF-1000T працює як в автоматичному режимі, так і від педалі.
Корпус і всі деталі виконані з нержавіючої сталі.
Для роботи обладнання потрібно повітряний компресор (в комплект поставки не входить).
Додаткові матеріали-
- Характеристики
Артикул Hualian LPF-1000T Країна виробник Китай Гарантія 12 місяців Виробник Hualian Встановлення настільні Тип дозатора поршневі Тип напівавтоматичні Максимальне дозування, гр. 100 гр. Максимальне дозування, гр. 1000 гр. Для продуктів для рідин Напруга, В 220 В Потужність, кВт 0.02 Особливості недоступно Комплектація недоступно Розміри (д/ш/в), мм. 990х250х650 Вага, кг 25 - Відгуки
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.