Дозатор поршневий для розливу рідин Hualian NPLL-1000
Виробник: Hualian Китай
Варто звернути увагу:
Настільний поршневий дозатор для рідин. Діапазон дозування: 200 – 1000 мл.
Ід товару: 22570 Код товару: Hualian NPLL-1000
Хочу знижку!
Дозатор поршневий Hualian PPF-50T
Купити Хочу знижку!
Опис
Призначення: для рідин.
Тип установки: настільний
Діаметр вихідного отвору: 7 мм.
Тиск повітря (мПа): 0.4-0.6
Похибка дози (припустима): до 1%
Напруга: 220 Ст.
Потужність: 30 Вт.
Габарити: 500х1100х700 мм.
Вага: 27 кг.
Модель: Hualian NPLL-1000
Особливості:
Дозатор працює як у автоматичному режимі, і від педалі.
Для роботи обладнання потрібний повітряний компресор (до комплекту поставки не входить).
Може використовуватись у складі міні лінії розливу: дозатор + етикетувальник.
Матеріал виготовлення: нержавіюча сталь.
Характеристики
Артикул Hualian NPLL-1000
Країна виробник Китай
Гарантія 12 місяців
Встановлення настільні
Тип дозатора поршневі
Тип автоматичні
Максимальне дозування, гр. 100 гр.
Для продуктів для рідин
Напруга, В 220 В
Потужність, кВт 0.03
Особливості недоступно
Комплектація недоступно
Вага, кг 27
Відгуки
Залишіть відгук про цей товар першими
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.