Зварювач пакетів ручний Berg PCS400C/A з боковим ножем
Виробник: Berg Китай
Варто звернути увагу:
Імпульсний ручний зварювач пакетів з центральним ножем. Довжина зварювального шва: 400 мм. Ширина шва: 3 мм. Потужність: 0,6 кВт.
Ід товару: 23297 Код товару: Berg PCS400C/A
Хочу знижку!
Зварювач пакетів ручний Hualian FS-200M
Купити Хочу знижку!
Опис
Зварювач пакетів ручний Berg PCS300M з центральним ножем
Тип нагріву: імпульсний.
Тип управління: ручний
Матеріал корпусу: фарбований алюміній.
Обрізка: з боковим ножем.
Довжина зварювального шва: 400 мм.
Ширина шва: 3 мм.
Товщина матеріалу, що зварюється: 0,2 мм.
Час зварювання: 0,5 – 1,5 сек.
Напруга: 220 Ст.
Потужність: 0,6 кВт.
Габарити: 550x85x180 мм.
Вага: 5,2 кг.
Виробник: Berg (Берг, Китай)
8 рівнів регулювання часу нагріву.
Перфороване дно зварювача забезпечує вентиляцію всередині приладу.
Металевий утримувач ручки не дасть їй деформуватись.
Високоякісні ніхромова нитка та тефлонова стрічка забезпечують більшу кількість циклів нагріву.
Характеристики
Артикул Berg PCS400C/A
Країна виробник Китай
Гарантія 12 місяців
Встановлення настільні
Функції недоступно
Обрізка з обрізанням
Тип нагріву імпульсні
Матеріал корпуса метал
Особливості недоступно
Комплектація недоступно
Напруга, В 220
Потужність, кВт 0.6
Вага, кг 5.2
Відгуки
Залишіть відгук про цей товар першими
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.