Огляд Заклеювач коробів Hualian FXJ-5050A
Заклеювач коробів скотчем FXJ-5050A Hualian
Макс. розмір коробок: 500х500 мм.
мін. розмір коробок: 130х100 мм.
Швидкість заклеювання: 20 м/хв.
Ширина клейкої стрічки: 48, 60, 76 мм.
Клейка стрічка: BOPP безводна клейка стрічка, PVC клейка стрічка
Потужність: 0,2 кВт.
Вага: 115 кг.
Модель: Hualian FXJ-5050A
Напівавтоматичний заклеювач коробів FXJ-5050A
особливості:
Під розміри коробки апарат налаштовується механічно за допомогою спеціальних важелів.
Для роботи обладнання не потрібний компресор.
Відмінні риси моделей: FXJ-5050A - для вузьких коробок, FXJ-5050B- для важких коробок.
Виробник заклеювача коробів компанія Hualian надає 12 міс. гарантії на модель FXJ-5050A
- Характеристики
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.
Доставка по Україні:
Ми працюємо з усіма транспортними компаніями України.
Вантаж страхується, тому перевізники несуть матеріальну відповідальність.
Товар відвантажується після повної або часткової передоплати.
Товари, помічені на сайті ярликом "Безкоштовна доставка", доставляються до відділення Нової Пошти.
Оплата при отриманні товару:
- Питання та відповіді
Заклеювач FXJ - 5050A