Знищувач комах EWT INOX EGO04-20W
Виробник: EWT INOX Китай
Варто звернути увагу:
Електрична пастка для комах з радіусом дії 10 м. Площа дії: 100 кв.м. Кількість ламп: 2. Потужність: 20 Вт.
Ід товару: 6818 Код товару: EWT INOX EGO04-20W
Хочу знижку!
Опис
Площа дії: 100 кв.м.
Радіус дії: 10 м.
Матеріал корпусу: пластик.
Напруга на решітці: 2500 В
Кріплення: Настінне або стельове (на ланцюжку).
Напруга: 220 В
Потужність: 20 Вт, 2 лампи по 10 Вт.
Розміри: 430х100х327 мм.
Модель: EWT INOX EGO04-20W
У комплект входить ланцюжок.
Виробник пастки для комах EWT INOX надає гарантію 12 міс. на модель EGO04-20W
Характеристики
Артикул EWT INOX EGO04-20W
Країна виробник Китай
Гарантія 12 місяців
Виробник EWT INOX
Напруга, В 220 В
Потужність, кВт 0.02
Кількість ламп 2
Особливості недоступно
Комплектація недоступно
Вага, кг 3.8
Відгуки
Залишіть відгук про цей товар першими
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.