Огляд Термоконтейнер для піци Cambro EPPZ35175 110
Матеріал: поліпропілен РР
Місткість: 4 піци.
Внутрішній розмір: 350х350х175 мм.
Габарити: 410х410х249 мм.
вага:
Модель: Cambro EPPZ35175 110
Герметична кришка.
Вбудоване вентиляційний отвір випускає пар, щоб зберегти хрустку скоринку ..
Відповідає вимогам HACCP
Виробник термобоксах для піци компанія Cambro надає гарантію 12 міс. на модель EPPZ35175 110
- Характеристики
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.