Огляд Стіл-тумба Orest CSW-2.2-C-700
Стіл-тумба Orest CSW-2.2-C-700
Матеріал каркаса: нержавіюча сталь.
Наявність полки: є
Пристінний борт: 50 мм.
Ширина: 700 мм.
Довжина: 700 - 1300 мм
Висота: 850 мм.
Модель: Orest CSL-2.2-C-700
Стіл-тумба з нержавіючої сталі Orest CSW-2.2-C
особливості:
Ніжки регулюються по висоті.
Каркас виконаний з труби 30х30 мм.
Колеса, два з фіксатором.
Варіанти виконання:
- Характеристики
Артикул Orest CSW-2.2-C-700 Країна виробник Україна Гарантія 12 місяців Виробник Orest Ширина (глибина), мм завширшки 700 мм. Наявність полиці з полицею з нержавіючої сталі Висувні ящики недоступно Матеріал каркасу каркас з нержавіючої сталі Тип дверей з розпашними дверима Призначення столу недоступно Обшивка закриті (тумби) Особливості недоступно Комплектація недоступно Розміри (д/ш/в), мм. недоступно Вага, кг недоступно - Відгуки
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.