Огляд Стіл холодильний Саладетти CustomCool CCPZ-1500
Температурний режим: +2 ... +10 С
Обсяг: 265 л.
Напруга: 220 В.
Потужність: 0,5 кВт.
Габарити: 1500х700х1300 мм.
Модель: CustomCool CCPZ-1500
Саладетти CustomCool CCPZ-1500
особливості:
Наповнення салат-бару: GN 1/3 - 7 шт. висотою 150 мм.
Товщина стінки: 45 мм.
Хладагент: R404A / R134A
Розморожування: автоматична.
Охолодження: динамічне.
Матеріал виготовлення: нержавіюча сталь.
Матеріал стільниці: нержавіюча сталь.
Матеріал полиць: метал з покриттям з поліуретану.
Розташування агрегату: бічне.
Виробник холодильного столу Саладетти компанія CustomCool надає гарантію 12 міс. на модель CCPZ-1500
- Характеристики
Артикул CustomCool CCPZ-1500 Країна виробник США Гарантія 12 місяців Виробник Customcool Наявність салат-бару з гастроємностями у стільниці Наявність борту без борту Розташування агрегату з бічним розташуванням Розмір полиць cтандарт GN Матеріал стільниці стільниця з нержавіючої сталі Ширина (глибина), мм завширшки 700 мм. Кількість дверей 2-х дверні Тип дверей та наявність ящиків недоступно Кількість дверей, шт 2 Діапазон регулювання температури, С +2 ... +10 Об'єм камери, л. від 200 до 300 літрів Об'єм, л. 265 Особливості недоступно Комплектація недоступно Розміри (д/ш/в), мм. 1500х700х1300 Напруга, В 220 Потужність, кВт 0.5 Вага, кг недоступно - Відгуки
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.