Слайсер Hurakan HKN-HM300L
Виробник: Hurakan Китай
Слайсер Hurakan HKN-HM300L
Варто звернути увагу:
Промисловий слайсер для нарізки сирів, м'яса та інших продуктів. Ніж: 300 мм. Товщина нарізки: 0,2-15 мм. Вентилювання двигуна: ні. Вбудований заточувальний пристрій. Потужність: 150 Вт. Клас: скибка професійна
Ід товару: 22401 Код товару: Hurakan HKN-HM300L
Хочу знижку!
Опис
Слайсер Hurakan HKN-HM300L
Слайсер Hurakan HKN-HM300L
Вентилювання двигуна: ні.
Вбудований заточувальний пристрій.
Матеріал ножа: нержавіюча сталь.
Матеріал: анодований алюміній.
Товщина нарізки: 0,2-15 мм.
Діаметр ножа: 300 мм.
Напруга: 220 Ст.
Потужність: 0,25 кВт.
Розмір: 615х535х505 мм.
Вага: 22 кг.
Модель: Hurakan HKN-HM300L
Ломтерізка Hurakan HKN-HM300L
Особливості:
Корпус виконаний із анодованого алюмінію.
Cлайсер забезпечений пристроєм, що заточує, що дозволяє постійно тримати ріжучу кромку ножа гострої.
Максимальна тривалість робочого циклу: 10 хв.
Виробник професійного слайсера Hurakan надає гарантію 12 місяців на модель HKN-HM300L
Характеристики
Артикул Hurakan HKN-HM300L
Напруга, В 220
Потужність, кВт 0.25
Матеріал ножа ніж нержавіюча сталь
Заточуючий пристрій із вбудованим заточувальним пристроєм
Товщина нарізки, мм. 0-15
Особливості недоступно
Комплектація недоступно
Вага, кг 22
Відгуки
Залишіть відгук про цей товар першими
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.