Огляд Слайсер Hurakan HKN-HM300DF
Слайсер Hurakan HKN-HM300DF
Слайсер Hurakan HKN-HM300DF
Вентилювання двигуна: ні.
Вбудований заточувальний пристрій.
Матеріал ножа: нержавіюча сталь.
Матеріал: анодований алюміній.
Товщина нарізки: 0,2-16 мм.
Діаметр ножа: 300 мм.
Напруга: 220 Ст.
Потужність: 0,37 кВт.
Розмір: 690х663х740 мм.
Вага: 35 кг.
Модель: Hurakan HKN-HM300DF
Виробник: Hurakan (Хуракан, Китай)
Ломтерізка Hurakan HKN-HM300DF
особливості:
Матеріал: анодований алюміній.
Загартований дисковий ніж із нержавіючої сталі поміщений у захисний кожух.
Максимальна тривалість робочого циклу: 10 хв.
Виробник професійного слайсера Hurakan надає гарантію 12 місяців на модель HKN-HM300DF.
- Характеристики
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.