Огляд Шафа з нержавіючої сталі Orest SCSW-2C-600
Кількість полиць: 4 шт. (Включаючи дно)
Ширина: 600 мм.
Довжина: 800 - 1200 мм.
Висота: 1800 мм.
Модель: Orest SCSW-2C-600
Шафа з нержавійки Orest SCSW-2C
Варіанти виконання:
- Характеристики
Артикул Orest SCSW-2C-600 Країна виробник Україна Гарантія 12 місяців Виробник Orest Ширина (глибина), мм завширшки 600 мм. Призначення шафи для зберігання Тип дверей з розпашними дверима Особливості недоступно Комплектація недоступно Розміри (д/ш/в), мм. недоступно Вага, кг недоступно - Відгуки
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.