Огляд Шафа з нержавіючої сталі Orest SCSW-1C-500
Кількість полиць: 4 шт. (Включаючи дно)
Ширина: 500 мм.
Довжина: 400 - 700 мм.
Висота: 1800 мм.
Модель: Orest SCSW-1C-500
Шафа з нержавійки Orest SCSW-1C
Переставні полки.
замок
Варіанти виконання:
- Характеристики
Артикул Orest SCSW-1C-500 Країна виробник Україна Гарантія 12 місяців Виробник Orest Ширина (глибина), мм завширшки 500 мм. Призначення шафи для зберігання Тип дверей з розпашними дверима Особливості недоступно Комплектація недоступно Розміри (д/ш/в), мм. недоступно Вага, кг недоступно - Відгуки
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.