Огляд Шафа з нержавіючої сталі Orest SCSL-2C-500
Кількість полиць: 4 шт. (Включаючи дно)
Ширина: 500 мм.
Довжина: 800 - 1200 мм.
Висота: 1800 мм.
Модель: Orest SCSL-2C-500
Шафа з нержавійки Orest SCSL-2C
особливості:
Матеріал виготовлення: нержавіюча сталь.
Тип дверей: розсувні.
Ніжки регулюються по висоті.
опція:
Переставні полки.
Варіанти виконання:
- Характеристики
Артикул Orest SCSL-2C-500 Країна виробник Україна Гарантія 12 місяців Виробник Orest Ширина (глибина), мм завширшки 500 мм. Призначення шафи для зберігання Тип дверей з дверима-купе Особливості недоступно Комплектація недоступно Розміри (д/ш/в), мм. недоступно Вага, кг недоступно - Відгуки
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.