Саладетта GoodFood GF-SH2000-700-HC
Виробник: GoodFood Китай
Варто звернути увагу:
Холодильний стіл саладетта на 282 л., 2-х дверний. Габарити: 1360x700х1085 мм. Робоча температура: +2 – +8 С. Потужність: 320 Вт.
Ід товару: 23958 Код товару: GoodFood GF-SH2000-700-HC
Хочу знижку!
Опис
Об'єм: 282 л.
Температурний режим: +2 - +8
Кількість дверей: 2 шт.
Сумісний із гастроємностями: GN1/3
Полиці сумісні з GN1/1.
Розташування агрегату: бічне.
Охолодження: статичне з обдуванням.
Розморожування: ручне.
Компресор: Cubigel.
Термостат: Carel.
Холодоагент: R290
Клас енергоспоживання:
Кліматичний клас: 4
Матеріал стільниці: нержавіюча сталь.
Матеріал усередині: нержавіюча сталь.
Напруга: 220 Ст.
Потужність: 0,32 кВт.
Габаритний розмір: 1360х700х1085 мм.
Вага: 115 кг.
Розмір із упаковкою: 1390х730х1160 мм.
Вага із упаковкою: 130 кг.
Товар на палеті
Гарантія 24 місяці.
Де використовується:
  • ресторанів та кафе;
  • піцерій та фаст-фуду;
  • барів та закусочних;
  • їдалень та кейтерингу;
  • професійних кухонь HoReCa.
ОСНОВНІ ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ:
Міцний корпус із нержавіючої сталі:
  • Робоча поверхня легко очищається та витримує щоденні навантаження кухні.
Робоча поверхня, що охолоджується:
  • Холод розподіляється по всій поверхні, що виключає «теплі зони» і зберігає якість продуктів.
Надбудова, що охолоджується:
Ергономіка та зручність використання:
  • Опори-колеса (два з гальмом) забезпечують мобільність.
  • 1 гратчасті полиці в кожній секції;
  • металева кришка;
  • інструкція з експлуатації;
  • гарантійний талон.
Гастроємності у комплект постачання не входять.
Характеристики
Країна виробник Китай
Гарантія 24 місяці
Наявність салат-бару із саладеттою надбудовою
Наявність борту без борту
Розташування агрегату з бічним розташуванням
Розмір полиць cтандарт GN
Матеріал стільниці стільниця з нержавіючої сталі
Ширина (глибина), мм завширшки 700 мм.
Кількість дверей 2-х дверні
Тип дверей та наявність ящиків недоступно
Об'єм, л. 282
Особливості недоступно
Комплектація недоступно
Розміри (д/ш/в), мм. 1360x700х1085
Напруга, В 220
Потужність, кВт 0.32
Вага, кг 115
Відгуки
Залишіть відгук про цей товар першими
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.