Піч мікрохвильова GGM Gastro MDM25-1000
Виробник: GGM Gastro Китай
Варто звернути увагу:
Професійна мікрохвильова піч з об'ємом 25 л.
Ід товару: 22623 Код товару: GGM Gastro MDM25-1000
Хочу знижку!
Опис
Піч НВЧ GGM Gastro MDM25-1000
Об'єм: 25 л.
Розмір робочої камери: 327х346х200 мм.
Напруга: 220 Ст.
Потужність: 1000 Вт.
Габарити: 511х432х311 мм.
Вага: 15 кг.
Модель: GGM Gastro MDM25-1000
Особливості:
Сенсорна панель керування
Світлодіодний дисплей
Декілька рівнів потужності
Внутрішнє підсвічування
Таймер
Матеріал робочої камери: нержавіюча сталь
Матеріал: нержавіюча сталь.
Комплектація:
піч НВЧ;
інструкція з експлуатації;
гарантійний талон.
Виробник мікрохвильової печі компанія GGM Gastro надає гарантію 12 місяців. модель MDM25-1000
Характеристики
Артикул GGM Gastro MDM25-1000
Країна виробник Китай
Гарантія 12 місяців
Діапазон регулювання температури, С недоступно
Таймер, хв недоступно
Особливості недоступно
Комплектація недоступно
Напруга, В 220 В
Потужність, кВт 1
Вага, кг 15
Відгуки
Залишіть відгук про цей товар першими
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.