Огляд Піч мікрохвильова GGM Gastro MDM25-1000
Піч НВЧ GGM Gastro MDM25-1000
Об'єм: 25 л.
Розмір робочої камери: 327х346х200 мм.
Напруга: 220 Ст.
Потужність: 1000 Вт.
Габарити: 511х432х311 мм.
Вага: 15 кг.
Модель: GGM Gastro MDM25-1000
Виробник: GGM Gastro, Німеччина
Особливості:
Сенсорна панель керування
Світлодіодний дисплей
Декілька рівнів потужності
Внутрішнє підсвічування
Таймер
Матеріал робочої камери: нержавіюча сталь
Матеріал: нержавіюча сталь.
Комплектація:
піч НВЧ;
інструкція з експлуатації;
гарантійний талон.
Виробник мікрохвильової печі компанія GGM Gastro надає гарантію 12 місяців. модель MDM25-1000
- Характеристики
Артикул GGM Gastro MDM25-1000 Країна виробник Китай Гарантія 12 місяців Виробник GGM Gastro Діапазон регулювання температури, С недоступно Об'єм, л. 25 Таймер, хв недоступно Особливості недоступно Комплектація недоступно Напруга, В 220 В Потужність, кВт 1 Розміри (д/ш/в), мм. 511х432х311 Вага, кг 15 - Відгуки
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.