Огляд Мийка високого тиску Bort BHR-1600-SC
Серія: BHR
Тип: універсальна мийка високого тиску
Максимальна продуктивність: 7 л/хв
Максимальна продуктивність: 420 л/год.
Максимальний тиск: 120 бар
Робочий тиск: 90 бар
Максимальна температура води: 60 °C
Довжина шнура живлення: 5м.
Довжина шлангу: 5 м.
Напруга: 220 Ст.
Потужність: 1600 Вт.
Вага: 5,5 кг.
Вага із упаковкою: 5,9 кг.
Габарити упаковки: 340х270х420 мм.
Модель: Bort BHR-1600-SC
Виробник: Bort (Борт, Китай)
Міні-мийка також оснащена функцією автоматичного відключення під час перегріву.
особливості:
Матеріал корпусу насоса: силумін
Тип кріплення аксесуарів: "QuickFix"
Великі колеса сприяють зручному переміщенню
Тип двигуна: колекторний
Функції:
Автостоп: Так
Функція автоматичного всмоктування: Так
Вбудований бачок для миючого засобу: Ні
Захист від перегріву
Комплектація:
Пістолет-розпилювач: 1
Напірний шланг: 1
Опції:
Піногенератор з ефектом снігової піни BORT FOAM MASTER PREMIUM
Кутовий спис BORT BHL-45
Грязьова фреза BORT BHL-TURBO
Щітка з щетиною, що обертається BORT BRUSH R
Щітка із щетиною BORT BRUSH U
Щітка для плоских поверхонь BORT SPEED MASTER
Подовжувальна трубка BORT BHL-EXTENSION
Виробник міні мийки компанія Bort надає гарантію 12 міс. модель BHR-1600-SC
Додаткові матеріали-
- Характеристики
Артикул Мойка высокого давления Bort BHR-1600-SC (98297034) Країна виробник Китай Гарантія 12 місяців Виробник Bort Продуктивність, л/год 420 Максимальний тиск, бар 120 Максимальний тиск, бар до 140 бар Довжина мережевого шнура 5 Довжина шланга, м 5 Використання шампуню без використання шампуню Підігрів води без підігріву води Функції мийки із захистом від перегріву, з функцією автостопу, з функцією всмоктування Особливості Тип кріплення аксесуарів: "QuickFix" Комплектація Пістолет-розпилювач: 1 Напірний шланг: 1 Фільтр: 1 Напруга, В 220 В Потужність, кВт 1.6 Розміри (д/ш/в), мм. 340х270х420 Вага, кг 5.9 - Відгуки
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.