Міксер ручний Apach AFM250VVC250
Виробник: Apach Італія
Варто звернути увагу:
Ід товару: 10373 Код товару: Apach AFM250VVC250
Хочу знижку!
Опис
Швидкість обертання ножів: 2500 – 15000 об/хв.
Довжина насадки: 250 мм.
Потужність: 0,25 кВт.
Розміри: 75х75х520 мм.
Вага: 1,5 кг.
Модель: Apach AFM250VVC250
Виробник: Apach, Італія
особливості:
Вентильований двигун
Захист від перегріву
Електронна стабілізація швидкості та потужності SRS.
Варіатор швидкості.
Матеріал: пластик.
Матеріал насадки: нержавіюча сталь.
Комлектація:
насадка-ніж, віночок
Виробник занурювального міксера компанія Apach надає гарантію 12 місяців на модель AFM250VVC250
Додаткові матеріали
Характеристики
Артикул Apach AFM250VVC250
Країна виробник Італія
Гарантія 12 місяців
Довжина насадки насадка 200 - 250 мм.
Комплектація міксера з двома насадками
Серії недоступно
Кількість швидкостей з варіатором
Особливості недоступно
Комплектація недоступно
Потужність, кВт 0.25
Вага, кг 1.5
Відгуки
Залишіть відгук про цей товар першими
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.