Огляд Машина тісторозкатувальна TN07-20-400
Тісторозкатувальна TN07-20-400
Ширина валів: 400 мм.
Товщина тіста: 1 – 20 мм.
Діаметр валів: 60 мм.
Кількість швидкостей: 2
Заготівля: до 450 гр.
Напруга: 220 Ст.
Потужність: 0,25 кВт.
Габарити: 550х350х350 мм.
Вага: 18 кг.
Модель: TN07-20-400
особливості:
Привід: мотор-редуктор з ланцюговою передачею.
Матеріал корпусу: фарбована сталь.
Матеріал валків: нержавіюча сталь.
Виробник тісторозкатувальної машини надає гарантію 12 міс. модель TN07-20-400
- Характеристики
Артикул Машина тестораскаточная TN07-20-400 (250 Вт) Країна виробник Україна Гарантія 12 місяців Виробник Украина Тип (привід) електричні Зазор між валками понад 20 мм. Розташування валків вали паралельно Призначення для листкового тіста, для піци, для пасти, для пельменів, для просфор, для хінкалі, для чебуреків Довжина валків, мм 400 Розведення валків 1-20 Швидкість стрічки, м/хв недоступно Особливості недоступно Комплектація недоступно Напруга, В 220 В Потужність, кВт 0.25 Розміри (д/ш/в), мм. 550х350х350 Вага, кг 18 - Відгуки
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.