Гастроємність із прозорого полікарбонату GN1/4 100 GastroPlast GNP-14100PC
Виробник: GastroPlast Туреччина
Варто звернути увагу:
Гастроємність із прозорого полікарбонату. Розмір: 265х162 мм. Висота: 100 мм. Об'єм: 2,8 л.
Ід товару: 17952 Код товару: GN1/4 100 GastroPlast GNP-14100PC
Хочу знижку!
Опис
Гастроємність із прозорого полікарбонату GastroPlast GN1/4 100
Матеріал: прозорий полікарбонат (РС)
Стійкість до температури: від - 40 до 99°С
Розмір: 265х162 мм.
Висота: 100 мм.
Об'єм: 2,8 л.
Виробник: Hendi (Хенді, Нідерланди)
Можна мити в посудомийній машині.
Можливе використання в мікрохвильовій печі
Кришка у комплект не входить.
Характеристики
Виробник GastroPlast
Перфорація недоступно
Колір прозорі
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.