Гастроємність із поліпропілену GN1/9 150 GastroPlast GNPP-19150
Виробник: GastroPlast Туреччина
Варто звернути увагу:
Гастроємність із прозорого поліпропілену GN1/9 150. Розмір: 176х108 мм. Висота: 150 мм. Об'єм: 1,5 л.
Ід товару: 17908 Код товару: GN1/9 150 GastroPlast GNPP-19150
Хочу знижку!
Опис
Гастроємність із прозорого поліпропілену GastroPlast GN1/9 150
Матеріал: прозорий поліпропілен.
Стійкість до температури: від - 40 до 70°С
Розмір: 176х108 мм.
Висота: 150 мм.
Об'єм: 1,5 л.
Кришка у комплект не входить.
Характеристики
Країна виробник Туреччина
Гарантія 12 місяців
Перфорація недоступно
Колір прозорі
Розмір гастроємності GN 1/9 176x108
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.