Гастроємність із поліпропілену GN1/3 200 GastroPlast GNPP-13200
Виробник: GastroPlast Туреччина
Варто звернути увагу:
Гастроємність із прозорого поліпропілену GN1/3 200. Розмір: 325х176 мм. Висота: 200 мм. Об'єм: 7,8 л.
Ід товару: 17907 Код товару: GN1/3 200 GastroPlast GNPP-13200
Хочу знижку!
Опис
Гастроємність із прозорого поліпропілену GastroPlast GN1/3 200
Матеріал: прозорий поліпропілен.
Стійкість до температури: від - 40 до 70°С
Розмір: 325х176 мм.
Висота: 200 мм.
Об'єм: 7,8 л.
Кришка у комплект не входить.
Характеристики
Країна виробник Туреччина
Гарантія 12 місяців
Перфорація недоступно
Колір прозорі
Розмір гастроємності GN 1/3 325x176
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.