Гастроємність із поліпропілену GN1/3 100 GastroPlast GNPP-13100
Виробник: GastroPlast Туреччина
Варто звернути увагу:
Гастроємність із прозорого поліпропілену GN1/3 100. Розмір: 325х176 мм. Висота: 100 мм. Об'єм: 4 л.
Ід товару: 17906 Код товару: GN1/3 100 GastroPlast GNPP-13100
Хочу знижку!
Гастроємності з поліпропілену GN1 / 3 150 Hendi 880210
Купити Хочу знижку!
Опис
Гастроємність із прозорого поліпропілену GastroPlast GN1/3 100
Матеріал: прозорий поліпропілен.
Стійкість до температури: від - 40 до 70°С
Розмір: 325х176 мм.
Висота: 100 мм.
Об'єм: 4 л.
особливості:
Не містять Бісфенол А (BPA free).
Не вбирають запах та смак продуктів.
Можна мити в посудомийній машині.
Не рекомендується проводити очищення за допомогою агресивних миючих засобів.
Не використовуйте миючі губки під час миття.
Можливе використання у мікрохвильових печах
Кришка у комплект не входить.
Характеристики
Країна виробник Туреччина
Гарантія 12 місяців
Перфорація недоступно
Колір прозорі
Розмір гастроємності GN 1/3 325x176
Вага, кг 0.3
Відгуки
Залишіть відгук про цей товар першими
Напишіть власний відгук до товару
Розмір вантажу не повинен перевищувати: довжина: 1500 мм., ширина: 800 мм., висота: 1000 мм.